Współpraca

Współpraca

Zostań naszym partnerem w Biznesie

Firma Agrobud Sp. z o.o. Jest liderem na rynku północnej polski w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych. Dzięki współpracy pomiędzy naszymi firmami mogą Państwo zaoferować swoim Klientom kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko bogaty wybór produktów, ale również doradztwo techniczne i pomoc projektantów. Zyskają Państwo wsparcie marketingowe wiodącego producenta kostki brukowej, betonowych materiałów budowlanych. Współpraca z nami to partnerstwo z przyszłością które umożliwi Państwu nieskończoną możliwość rozwoju. Szeroki zakres oferty jakiej nie dostaną Państwo u żadnego innego Producenta pozwoli Wam na dywersyfikację sprzedaży obejmującą nie tylko bogaty wybór produktów ale ich przewagę co do walorów technologicznych i właściwości fizycznych.

Autoryzowane Punkty Sprzedaży:
Zostając Autoryzowanym Punktem Sprzedaży naszej firmy, zyskujecie Państwo możliwość oferowania swoim Klientom:
— szeroki wachlarz produktów o różnorodnej fakturze,kształcie i kolorze którymi nie będzie mógł poszczycić się żaden inny punkt handlowy,
— profesjonalnego doradztwa technicznego,
— bezpłatnej usługi projektowej wykonywanej przez naszych architektów.

Ponadto otrzymujecie Państwo wsparcie marketingowe, oznaczające:
— szkolenia w których będą mieli Państwo okazję uczestniczyć,
— organizację wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych – reklamowych,
— konkretne wsparcie działań sprzedażowych,
— promocję na bilbordach reklamowych,
— promocję firmy na naszych stronach internetowych,

Autoryzowane Punkty Sprzedaży są też polecane wszystkim naszym Klientom jako bezpieczne i pewne miejsca zakupu naszych produktów w danym wyznaczonym regionie.
Działania te przekładają się na budowanie oraz umacnianie wizerunku Państwa firmy, a tym samym na realne korzyści finansowe.

Zapraszamy do współpracy!

współpraca